МІСІЯ

ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ

Запорукою стабільності нашого бізнесу є постійний розвиток нашого персоналу, і ми прагнемо забезпечити наших співробітників можливостями для повної реалізації потенціалу.

                                         ДЛЯ ПАРТНЕРІВ
Затвердитися в якості лояльного партнера і конкурентоспроможного постачальника, здатного задовольнити специфічні вимоги споживачів продукцією високої якості і гнучкими інноваційними рішеннями.

                                       ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА
“Забезпечувати населення якісними медикаментами, розвивати фармацевтичний ринок для збереження здоров’я людей”

Ми бачимо свою місію не тільки в тому, щоб забезпечувати Вас ефективними лікарськими препаратами, ми так само вважаємо себе відповідальними за підвищення якості Вашого життя.

                                 НАШІ КОРПОРАТИВНІ ЦІННОСТІ:

  Відповідальність – діємо відкрито і чесно, від дії кожного залежить благополуччя і успіх наших партнерів, клієнтів, колег і компанії.
Надійність – гарантоване забезпечення високоякісними лікарськими засобами завдяки прямим контрактам з провідними виробниками світу.
Гнучкість – орієнтація на потреби клієнтів і пошук рішень, які відповідають їхнім очікуванням в найкоротші терміни
Результативність – стабільно високий результат навіть в складних умовах
Партнерство – компанія орієнтована на довгострокові і довірчі ділові партнерські відносини, якісно і оперативно виконуючи взяті на себе зобов’язання
Мотивація співробітників – ми піклуємося про наших співробітників, керуючись такими принципами як повага і справедливість. Ми прагнемо забезпечити робоче середовище, яка привертає, зберігає, розвиває і мотивує кращих людей, які можуть вирішувати завдання бізнесу і досягати особистого успіху.