Компанія АЛАКОРДФАРМА працює в галузі, яка піклується про головні людські цінності – здоров’я і життя, і одним з найбільших пріоритетів компанії є забезпечення високої якості продукції.

Ми прагнемо підтримувати ефективний зворотній зв’язок зі споживачами нашої продукції, з фахівцями охорони здоров’я і з дистриб’юторами, для того щоб зробити процес лікування і профілактики захворювань ще більш ефективним і безпечним, а в разі виникнення побічних ефектів провести оперативний аналіз і вжити всі необхідні заходи щодо запобігання такого ризику. Саме з цією метою в компанії АЛАКОРДФАРМА створена система фармаконагляду для спостереження за проявами побічних реакцій лікарських засобів.

Фармаконагляд (Pharmacovigilance) – невід’ємна частина сукупних заходів фармацевтичної компанії, пов’язаних з науковими дослідженнями і діяльністю, спрямованими на виявлення, оцінку і розуміння можливих негативних наслідків медичного застосування лікарських препаратів, попередження їх виникнення та забезпечення безпеки пацієнтів.

Якщо у Вас є інформація про випадок побічної реакції або відсутності ефективності в результаті прийому лікарських засобів, просимо повідомити про це, заповнити форму нижче та вкласти заповнену форму у повідомлення з допомогою (вкласти файл).

Для пацієнта. Карта-повідомлення для надання пацієнтом та / або його представником, організаціями, що представляють інтереси пацієнтів, інформації про побічну реакцію та / або відсутність ефективності лікарського засобу при його медичному застосуванні (Завантажити форму)

Для медичного і фармацевтичного працівника. Форма № 137 / о Карта – повідомлення про побічну реакцію та / або відсутність ефективності лікарського засобу при його медичному застосуванні (Завантажити форму)